احترام و حفاظت از حریم خصوصی کاربران در دنیای تجارت الکترونیک یک اصل اساسی و حیاتی است. هپی پر با تلاش روز افزون و ارتقاء سطح امنیت، همواره سعی نموده تا حریم خصوصی کاربران و مشتریان خود را محترم شمرده و اطلاعات شخصی آنها حفاظت نماید.

در همین راستا، هپی پر با در نظر داشتن این اصل؛ به منظور خرید، ثبت دیدگاه ها، ارسال خبر نامه و اینکه بتواند سایر خدمات خود از قبیل خدمات مشاوره ای را به کاربران ارائه دهد، اطلاعاتی از کاربران درخواست می نماید. به عنوان مثال برای ارسال سفارشات مشتریان به اطلاعاتی نظیر آدرس پستی، شماره تلفن ثابت، شماره موبایل و آدرس ایمیل نیاز است. و همچنین برای صدور فاکتور به نام مشتری به اطلاعات فردی برای مشتریان حقیقی و کد اقتصادی و شناسه ملی برای مشتریان سازمانی و حقوقی نیاز است.

اطلاعاتی که توسط مشتریان در فرم های ثبت نام سایت هپی پر وارد می شود، به منزله مورد تائید بودن این اطلاعات تلقی شده و مسئولیت هرگونه عواقب و مشکلاتی که در اثر صحیح و کامل درج نشدن این اطلاعات ایجاد شود بر عهده خود کاربر و مشتری می باشد.

در صورت تغییر آدرس و یا شماره تلفن کاربر میبایست این اطلاعات را در پروفال شخصی خود اصلاح کند و در صورتی که تغییر اطلاعات نامبرده بعد از سفارش کالایی صورت پذیرد میبایست بعد از اصلاح اطلاعات در پروفایل شخصی این موضوع را با ارسال تیکت و یا تماس با پشتیبانی هپی پر اطلاع دهد. در غیر این صورت عواقب ناشی از آن با خود کاربر بوده و هپی پر هیچ مسئولیتی در قبال آن ندارد.

در هنگام ثبت اطلاعات سفارش مشتریان می توانند آدرس دیگری را برای تحول کالای مورد سفارش خود انتخاب کنند که هپی پر تنها برای همان سفارش از آدرس ثانویه استفاده می کند.

هپی پر به منظور ارتباط با مشتریان خود می تواند از ایمیل و شماره تلفن ها درج شده توسط کاربران و مشتریان خود استفاده نماید و آنها از اخبار، رویداد ها، محصولات و خدمات خود مطلع نماید. درصورت عدم تمایل کاربران و مشتریان از این موضوع می توانند با لغو عضویت خود در خبرنامه ( در پروفایل شخصی)، از ارسال موارد ذکر شده به ایمیل و یا شماره تماس خود جلوگیری نمایند.

هپی پر ممکن است نقد ها و نظراتی را که برخلاف موازین اخلاقی باشد را ویرایش و یا حذف نماید. و همچنین نقد ها و نظراتی را که حاوی محتوای مجرمانه باشد، مورد پیگرد قانونی قرار داده و از اطلاعات ثبت شده استفاده نماید.

مسئولیت حفظ نام کاربری و رمز عبور بر عهده کاربر و مشتری بوده و هپی پر هیچگونه مسئولیتی در قبال سوء استفاده های احتمالی که در اثر فاش شدن اطلاعات نامبرده باشد را ندارد.

با آرزوی داشتن تجربه خریدی راحت، امن و دریافت خدماتی مفید برای مشتریان عزیزمان…..

آدرس: 

ملایر، چهار راه مبل و منبت، بلوار مبل و منبت، مطهری ۱۴، پلاک ۶۹۵۶

شماره تلفن:   

۰۸۱۳۳۳۳۶۱۷۴

سامانه پیامکی:

۱۰۰۰۳۳۳۳۶۱۷۴ 

ایمیل سازمانی:

info@happyper.com